Kullanım Alanları

Bütün ahşap omurga, kaburga, güverte laminasyonu ve üst bina inşasında yapıştırma ve sızdırmazlık en önemli unsurlardandır. Tüm bu ihtiyaçlarınıza cevap vereceğini düşündüğümüz ürünlerimizi mutlaka denemelisiniz.
Parkelerin, hammaddesinin tamamı doğal veya yapay ahşaplardan 2 veya 3 değişik katmanın birbirine dik yönlerde yapıştırılmasıyla imal edilir. Uzun ömürlü ve dekoratif bir zemin kaplama için yapıştırma kalitesi çok önemlidir.
Mobilya üretiminde yapıştırma en önemli unsurlardandır. Yaptığımız testlerde, tüm bu koşulların neticesinde ahşapları birbirlerinden ayırmayı başarsak bile, yapışmış bölgeden ayrılmasını kesinlikle başaramadık.
Poliüretan köpüğü enjekte edilir veya "basılır". Poliüretan iki kabuğun arasında şişerek boşlukları doldurur. Bu panellerin yetersiz kalan özelliği ise Poliüretan’ın çeşitli nedenlerle dezentegre olması ve yapıştırma gücünün zayıflaması sonucu uzun ömürlü olmamalarıdır. 
Dış Cephe Mantolama, Silikon Giydirme Cephe, Kompozit Panel Kaplama, Amerikan Siding Kaplama, Granit & Mermer Kaplama, Kompakt Laminant Kaplama, Terra Cotta Cephe Kaplama, Bu tarz uygulamalarda yapıştırma çözümlerimiz eşsizdir.
Her türlü metalin birbirine yapıştırılması, metal yüzeylerdeki çatlakların onarılması, deliklerin doldurulması, metal borular üzerindeki çatlakların ve su kaçaklarının onarılması metal uygulamaları için çok önemlidir. Her türlü metal uygulamalarında devrim niteliğinde yapıştırıcı.
Cam ve ayna yapıştırmak her zaman için zorlu bir süreç gerektirir, ve bir kaç yöntem denenmektedir. Ayna arkasındaki kimyevi malzemeyi kesinlikle bozmaz, aynanız özelliğini kesinlikle yitirmez. Mükemmel bir cam ve ayna yapıştırıcı.
Plastik kapı pencere doğramaları ve bunların yapımı aşamasında buluştukları yüzeylere yapışması, plastik oyuncaklar, ev eşları, plastik döşemeler v.b ürünlerin yapışmaları önem teşkil eder. Plastiğin yapıştırma derdine kökten çözüm sunuyoruz.
Sıcak, soğuk ve ses yalıtımı için kullanılan kalitesine göre mavi, yeşil ve beyaz renkleri mevcut olan yalıtım ürünüdür. Kullanım açısından yaygın olan bu ürünün yapıştırma uygulaması önemli bir yer teşkil eder. Tüm diğer materyaller ile yapıştırma sorununuza eşsiz bir çözüm.
Perçinli ve vidalı montajlarda gerilmeler meydana gelir, ve metalin yapısı kaynak ve lehimle değişir. Yapıştırma işlemleri yeni ve farklı dizaynların yapılabilmesini sağlar.